Hakkımızda

1975 yılından günümüze ambalaj sektöründe üstlendiği misyonu en iyi şekilde yerine getiren Gökhan Plastik bugün sektörde geldiği noktasının haklı gururunu yaşamaktadır.

Gökhan Plastik, 1975 yılında başlattığı yatırımları ile yüksek kalite, özgün tasarım ve maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile kurulmuştur. Sektöründe üstlendiği misyonunu başarılı çalışmalarıyla her gün gelişen teknoloji ve pazar taleplerini takip ederek yaptığı üretimle önemli pazar payına ulaşmıştır.

Firmamız, hitap ettiği pazarda ihtiyaca yönelik ürün tasarımı ve imalatı yapmaktadır. Genç, dinamik, sektörün gerektirdiği vasıflara sahip tüm departmanlarımızda çalışan uzman kadromuzla; tekstil, otomotiv, gıda, ilaç, sağlık başta olmak üzere pek çok sektöre ürün ve hizmet vermektedir.

İstanbul ve Ankara’daki üretim tesislerinin yanı sıra Merter’de bulunan iki satış mağazası ile toptan satışını gerçekleştirdiğimiz balonlu ambalaj filmleri bayilerimiz ve hızlı tüketim marketlerinde de satışa sunulmaktadır.

Ürünlerimiz günlük hayatta hemen herkesin kullandığı ambalaj, taşıma ve hijyen ürünleridir.

Vizyonumuz, köklü tarihi olan firmamızın hiçbir zaman yeterli olmayacağı hergün, bir sonraki güne bakarak sektörümüzde en iyi noktaya gelmek, bunu yaparken de ülkemize gerek istihdam gerekse ekonomik fayda yaratarak kazandırmaktır.